2015

Einduitslag 2015

Standaardklasse

1e        20        Mick Meijerink                       Marknesse

2e        101      Aalzen van der Bij                 Augustina

3e        36        Wouter Blok                          Luttelgeest

4e        135      Dennis de Vries                    Steggerda

5e        91        Alex Mulder                          Zuidwolde

6e        46        Rick de Vries                        Wilhelminaoord

7e        331      Arne Brilhuis                         Rossum

8e        18        Age Flapper                         Terbant

 

Junioren klasse

1e        99        Marco van der Vegt             Paasloo

2e        599      Wessel Stegenga                Wijckel

3e        409      Joy Verbruggen                  Emmeloord

4e        524      Nick van Mourik                  Wolvega

5e        506      Jarno Rotink                       Ossenzijl

6e        511      Rianne Hofstee                  Thij

7e        577      Roy Boon                           Oldeberkoop

8e        111      Rowan Zwiers                    de Bult

 

Idsenga keverklasse

1e         59        Patrick Hoexem                 Bergen

2e         53        Rene Hoep                        de Koog

3e         36        Johan Goos                       Schoorl

4e         41        Joris Pronk                        Groet

5e         24        Stephan Horn                    Burgersbrug

6e         414      Chris Wekema                   Yde de punt

7e         49        Robbert verlaan                 Werfershoof

8e         405      Sietze bergsma                  Kootstertille

 

Vrije standaard

1e        630      Stefan Bos                          Oldemarkt

2e        660      Marius van der Heide         Oldeberkoop

3e        695      Jeroen Pit                           Basse

4e        555      René Mendel                      Oldemarkt

5e        609      Christiaan van der Wal       Bakkeveen

6e        650      Remco Wiegman                Nijensleek

7e        605      Remco Pit                           Basse

8e        666      Tjeerd Wekema                  Steggerda

  

Keverklasse 1600 cc

1e        401      Bram Muurlink                    Oldemarkt

2e        423      Harm Ezinge                      Zuidwolde

3e        408      Rien van Nieuwenhove      Oranje

4e        421      Wiebe Stegenga                Elahuizen

5e        414      chris Wekema                    Yde de punt

6e        417      Johannes Kuiper                Oosterwolde

 

Bassercup:

1e        408      Martin van Essen               Tuk

2e        444      Jack Lenis                          Steenwijk

3e        484      Andre Jongschaap             Ossenzijl

4e        400      Ferdinand Meijerink           Oldemarkt

5e        414      Dennis de Lange               Marijenkampen

6e        431      Marcel de Lange               Steenwijkerwold

7e        432      Henny de Lange               Scheerwolde

8e        464      Wiebren Kraak                  Bantega

 

Combi klasse Sprint

1e        122      Martijn Doorn                    Steggerda

2e        320      Lammert Oord                  Ossenzijl

3e        166      Wietze de Vries                Oldeholtpade

4e        34        Bart Kats                          Emmeloord

Blijf op de hoogte

Laatste nieuws