2016

Bassercup

1e            408         Martin van Essen                          Tuk       

2e            414         Dennis de Lange                           Marijenkampen             

3e            433         Arjan Timmerman                         Herzlake (DE)

4e            431         Marcel de Lange                           Scheerwolde

5e            413         Sander Bramsen                           Tuk

6e            490         Marcel van der Meer                     de Slamme

7e            451         Nico de Lange                               Steenwijkerwold

8e            403         Erwin Wisman                                Oldemarkt

9e            445         Roel Lenis                                       Steenwijk

 

Standaardklasse

1e           135         Dennis de Vries                                 Steggerda

2e           117         Robbert Wassenaar                           Tjallebert

3e           517         Eeuwe Heegstra                                 Augustinusga

4e           90           Jos Aalfs                                             Zuidwolde

5e           592         Jelle de Jong                                       Luxwoude

6e           745         Nick Johansson                                   Nijeveen

7e           101         Aalzen van der Bij                               Augustinusga

8e           514         Peterjan Groen                                    Eesveen

9e           816         Marijke van der Vegt                            Oldemarkt

10e        79           Jelle Mellema                                        Lemmer

11e        556         Eric van Gerner                                     Creil

12e        5             Marlies van der Wal                              Creil

13e        536         Wynand Bodzinga                                 Luxwoude

 

Combi klasse sprint

1e           120         John Rotink                                           Ossenzijl

2e           117         Hedser Bruinsma                                  Sibrandabuorre

3e           331         Coen Wouters                                       Ijsselmuiden

4e           166         Wietze de Vries                                     Wolvega

5e           324         Lammert Oord                                       Ossenzijl

6e           196         peter Gaal                                             Wormerveer

7e           99           Rieks Zwiep                                                     

8e           8             Jan Knoppert                                         Ens

 

Vrije Standaard

1e           614         Abe van Dijk                                          Velingsoord

2e           637         Jeroen Pit                                              Basse

3e           615         Arno de Vries                                        Steggerda

4e           640         Arjan Oord                                            Ossenzijl

5e           630         Stefan Bos                                            Oldemarkt

6e           648         jan van der Vegt                                    Blesdijke

 

Keverklasse

1e           458         Harm Eesinge                                       Zuidwolde

2e           400         Wiebe Stegenga                                   Elahuizen

3e           14           Chris Wekema                                      Tynaarlo

 

 

Junioren

1e           529         Nick van Mourik                                    Wolvega

2e           533         Marco van der Vegt                               Paasloo

3e           705         Dion Kiewiet                                          Oosterwolde

4e           535         Leo van der Vegt                                   Paasloo

5e           44           Raymond Kuil                                        Groningen

6e           525         Corinta boon                                          Oldeberkoop

7e           511         Rianne Hofstee                                      Thij

8e           111         Rowan Zwiers                                         De Bult

9e           521         Roy Boon                                               Oldeberkoop

10e        515         Kim Kleinsmit                                          Nijeholtpade

11e        12           Berdien Schuiling                                    Eelde   

12e        119         Mike Nijholt                                              Steenwijk

 

Idsenga Keverklasse

1e           625         Niels Small                                             Avenhorn

2e           59           Patrick Hoexem                                      Bergen

3e           14           Chris Wekema                                        Tynaarlo

4e           24           Stephan Horn                                         Burgersbrug

5e           41           Joris Pronk                                                       

 

Blijf op de hoogte

Laatste nieuws